Netmark Patent, NETMARK KOBİ ile Sektöre Yeni Bir Soluk Getiriyor!

NETMARK PATENT bulten at netmarkpatent.com
Thu Oct 25 03:20:26 PDT 2007


 
 
 
     
   
 PCT Araştırma Ücretinde Değişiklik! 

PCT kapsamında Türkiye'ye kabul ofisi olarak yapılan uluslararası başvurularda, uluslararası araştırma raporunun düzenlenmesi için Avrupa Patent Ofisi'nin Alacağı araştırma ücreti 1 Eylül 2007 tarihinden itibaren 1615EUR = 2668CHF (İsviçre Frangı) olmuştur. Söz konusu değişiklik PCT ücret tablosuna da yansıtılmıştır.
   
     
    
Netmark Patent, NETMARK KOBİ ile Sektöre Yeni Bir Soluk Getiriyor!
zengin içeriği ve sunduğu güncel bilgileriyle kişi ve kuruluşlara faydalı olmayı hedefleyen sitemiz www.netmarkkobi.com da, Haftalık Dergi ve Fuar Tanıtımları, mevzuat bilgileri, sektörel haberler, teknolojik gelişmeler, tercüme hizmetleri, sektörün lider firmalarıyla yapılan röportajlar, gerekli adres, telefon ve irtibat bilgileri, fikri ve sınaî haklar konusunda bilgilendirme, kalite yönetim sistemleri, fuar takvimi, güncel makaleler ve Cazip Kampanyalar yer alacaktır. 
 
     
    
Elektrik Üreten Boya
Floridalı Industrial Nanotech firması kaplandığı yüzeyin sıcaklığını kullanarak elekrik elde edilmesini sağlayan bir boya geliştirdiklerini açıkladı. Bu ürün kapladığı yüzeyin iç ve dış dereceleri arasındaki termal farklılıkla elektrik meydana gelirilebiliyor. İlk öncelikle, enerji ve yalıtım ekonomisine katkısının önceliğini vurgulayan firma, gelecekte daha fazla alanda bu ürünün kullanılır hale geleceğini belirtiyor. Kaynak: New Launches 
 
 
 
 
 Bu bültenleri almak istemiyorsan1z bulten at netmarkpatent.com adresine bo_ bir mail göndermenizi rica ederiz. 
Böyle bir talebiniz olmad11 sürece düzenli olarak bültenlerimizi alabilirsiniz. 
NETMARK PATENT T:0212 220 31 20 F:0212 220 74 21    
  
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: http://mail.mozilla.org/pipermail/es-discuss/attachments/20071025/550e55ee/attachment-0002.html 


More information about the Es4-discuss mailing list